Alışveriş Sepeti

Garanti Şartları

Değerli kullanıcılar gumusum.com sayfasından aldığınız ürünlerin tamamı garanti ve güvencemiz ile sizlere gönderilmektedir. Bizden ürün satın almadan önce merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Biz size sattığımız her ürün hakkında net ve doğru bilgi ileterek satış ve sonrası için ürün hakkında tam bir bilgi donanımına sahip olmanızı istiyoruz.

Başlıca Garanti Şartlarımızı İletecek Olursak

  • Kazaziye el sanatı ürünlerimiz ip ile tek tek örüldüğü için zamanla örgülerde kopmalar nadirde olsa olmaktadır. Ürünleriniz size göndermiş olduğumuz garanti belgesi ile yada bizden aldığınızı kanıtlayan banko dekontu ile bakım ve tamirini yapmaktayız. Satın aldığınız ürünlerde sadece tamir işlemi ise ücretsiz olarak tamir işlemini yaptıktan sonra ürünü göndermekteyiz. Gönderim kargo bedellerini siz ödüyorsunuz. Üründe parça kaybı yada tamir edilmeyecek durumda ise sizden sadece ürün için kullanılan malzeme ücreti talep etmekteyiz. İşçilik asla talep edilmeyecektir. Bunun için herhangi bir süre koymuyoruz. Bizden satın almış olduğunuz ürünü 10 yıl sonra bile tamir ve bakım için gönderebilirsiniz. Garanti belgesi yada dekont tek şartımızdır. Lütfen bu konuda bizi anlayışla karşılayın.
  • Telkari Ürünler Telkari ürünlerimiz Biblo tarzı bir ürün ise zamanla renkte kararma söz konusu olabilir. Daha Ayrıntılı bilgi için Blog sayfamızdaki yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin hava ile temasından ötürü kararan biblo masa üstü kalemlik ve süs ürünlerini sizin için ücretsiz bir şekilde tekrardan eski rengine ceviriyoruz. Kargo ücreti tekrardan size ait olmaktadır.
  • Trabzon Hasırı Set Değerli müşterilerimiz Trabzon Hasırı Setlerimiz altın gibi bire bir kalitede üretilmektedir. Tamamı el sanatı ürünlerdir. Aradaki fark kaplamadır. Biz Altın Kaplamayı Mikron Kaplama olarak yapmaktayız. Mikron kaplama ürünlerimiz 1 yıl garantili ürünlerdir. Siz ürünü aldınız 4 yıl sonra kaplamada kullanıma bağlı olarak hatalar fark ettiniz. Yenilemek istediniz. Ürünü direk kargo ile bize gönderiyorsunuz ürün  banyo ve dolap işleminden geçtikten sonra tekrardan mikron kaplama yapıyoruz. Daha sonra ürününüz ütülenip sizden sadece kaploma ücreti ve kargo ücreti talep edilecektir. Bu ücretlet cüzi ücretler olması dolayısıyla kafanızda ciddi rakamlar olmasın. 
  • Diğer Ürünler 

Değerli müşterilerimiz rose ve yaldız kaplama ürünlerde garantimiz yoktur. Piyasada aldığınız rose ve yaldız kaplama ürünlerde parfüm dedorant hava su vs zamanla bileşenlerde tepkime sonucu renklerde farklılık olabiliyor. Değerli madenlerin hepsinde bu normal bir şeydir. Bir üründe eyer kararma yoksa bilin ki o gerçek bir ürün değildir. Çelik olabilir rengi çok çok uzun zaman sonra solabiliyor. Ama gerek altın olsun gerekse gümüş her şekilde o renkte solma olabiliyor. Biz kararma dediğimiz zaman sizin aklınızda girimsi bir renk olsun. Onun dışında bir renk olmaz.  Bu tarz ürünlerde biz yine çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Size işçilik noktasında ücret talep etmemekle birlikte kullandığımız malzemede çok cuzi bir ücret almaktayız. 

Alacağınız ürün hakkında aklınızdaki her türlü soruyu lütfen çekinmeden sorunuz.